FÖRETAGINFORMATION

Hairbesties Oy

Organisationsnummer: 2071962-9
Adress: Ölandintie 196, 07370 Pellinki
Epost: info@hairbesties.fi

KUNDTJÄNST

Telefon: +358 029 170 7004

ÖPPEHÅLLNINGSTIDER

Må-Fre: 9:00 – 18:00
Lö: 11:00 – 17:00

BETALNINGSMETODER

 

 

Ärende

Information om produktenKontoBeställningLeveransReturBetalning/ErsättningÖvrigt

Vårt team

Kontor

Regina Andersson
Kundtjänst/Telefonbeställningar

regina@hairbesties.fi
+358 400245909

Johnny Kippilä
Ägare/Försäljningsrepresentant

johnny@hairbesties.fi
+358 445349937

Kika Packalen- Kippilä
Ägare/Produktansvarig

kika@hairbesties.fi
+358 445681283

Skolning

Mari Piira
Freelancer skolare

mari@hairbesties.fi

Eveliina Hovattala
Ansvarig skolare

eveliina@hairbesties.fi
+358 503472873

Veera Seppänen
Freelancer skolare

veera@hairbesties.fi

KONTOR OCH LAGER

Ölandsvägen 196, 07370 Pellinge

+358 029 170 7004

info@hairbesties.fi

Enligt avtal även möjlighet att komma till Pellinge på uppköp.

CASH AND CARRY HELSINGFORS

Studio Rasmussen, Eriksgatan 8, 00100 Helsingfors